КАФЕ ІТАЛІЙСЬКОЇ ТА ЯПОНСЬКОЇ КУХНІ

Миргород вул. Гоголя 147а

(05355) 5-16-84

(096) 466-42-52

(050) 708-68-25

 

Чизкейк по-миргородські

Чізкейк – найулюбленіший десерт мільйонів людей. Звідки він з’явився і яким він буває ?

 

Чізкейк – це пам’ятка американської кухні , дослівно – « сирний пиріг».

Перші чизкейки з’явилися в Стародавній Греції. Але популярність придбали в Америці. У 1912 році Джеймс Крафт розробив метод пастеризації вершкового сиру , виробленого , в наші дні , під брендом «Філадельфія ». А в 1929 році Арнольд Рубен , власник знаменитого нью-йоркського ресторану « Turf » , заявив , що винайшов рецепт приготування чизкейка з вершкового сиру. До цього чизкейки робилися тільки на основі з сиру .

 

Чизкейки готують з різних сортів , найчастіше , з вершкового сиру , типу Філадельфія. Також використовують цукор , яйця , вершки і фрукти. Ніжна сирна збита суміш викладається на основу – корж , приготовану з печива. Існує різноманітна рецептура приготування чізкейків . Основна частина рецептів пропонує випікання чізкейків , але існують і холодні рецепти.

 

У Великобританії чізкейк – холодний непечений , десерт , який зазвичай складається з основного шару – размельченного печива , змішаного з вершковим маслом і щільно утрамбованого в товстий млинець , і шару начинки – суміші з молока , цукру , сиру , вершків , іноді – желатину.

 

Найпопулярніший , на сьогоднішній день , рецепт випікаються чізкейків називається чізкейк « Нью -Йорк ». Цей десерт можна назвати класикою чізкейків . Випікають його без будь-яких добавок – тільки вершковий сир , вершки або сметана , яйця і цукор.

 

А ось так виглядають чизкейки випечені у нас в кафе (“Амічі” м.Миргород). На фото і “Класичний чізкейк” з трьома топінгами на вибір – Полуничний, Шоколадний, Карамель.

Архив

 

Ресторан «Кафе Амічі»© 2014

Графік роботи кафе:

Пн–Пт 9:00–23:00

Сб–Нд 10:00–23:00